Čištění přírodního kamene

Prostory jako jsou divadla, společné prostory budov, schodiště a další jsou permanentně zatěžována a pokud nejsou důkladně a pravidelně čištěna, ztrácí svůj efektní vzhled. Neošetřené podlahy jsou náchylnější k znečištění a rychleji se opotřebovávají.

Co dokážeme vyčistit

Pro čištění a následné ošetření používáme kvalitní stroje a vysavače. Zvolením vhodných prostředků a čistících kotoučů dosáhneme výborného výsledku u různých druhů podlahových krytin. Před samotným čištěním provedeme prohlídku prostor, abychom zvolili přesně takové vybavení a metody, které navrátí přírodnímu kameni jeho zašlý lesk. Následným leštěním a impregnací si kámen zanechá tento vzhled po dlouhou dobu.

 

Jako ostatní naše služby, i čištění kamenných podlah provádíme s celkovou péčí a důrazem na maximální spokojenost zákazníka. Důkladně vyčištěná a ošetřená podlaha se snadněji čistí, má dlouhodobě lepší vzhled a snižuje se její opotřebení.

Rádi vyčistíme

  • Vnitřní prostory divadel

  • Společné prostory škol a fakult

  • Schodiště a podesty historických bytových domů

  • Pasáže, obchodní domy a nákupní centra

 

Své služby nabízíme firemním zákazníkům i společenstvím vlastníků. Strojové čištění kamenných podlah patří mezi nejdůkladnější způsob mytí. Strojové čištění podlah z kamene a jeho následné vyleštění opět přidá na půvabu vašich prostor.

 

Cena se odvíjí od náročnosti čištění a velikosti prostor. Rozsah úklidu stanovujeme spolu se zákazníkem a dle domluvy může být rozšířen o neuvedené služby.

 

Je nezbytné osobní setkání a prohlídka objektu před zpracováním cenového návrhu.

 

Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme.

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov a dalších firemních prostor. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, strojové čištění podlah, dodávku hygienického materiálu, čištění koberců a čalouněného nábytku, plošnou dezinfekci studenou mlhou a čištění přírodního kamene.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena