Mytí oken

Součástí uklizeného prostoru je rovněž umytí oken či jiných skleněných ploch. Poradíme si jak se silným znečištěním například po malbě, tak s běžnou údržbou.

Mytí oken, vitrín, výloh a dalších povrchů

Čistá okna jsou velmi důležitou vizitkou na pracovišti. Rádi se postaráme o jejich důkladné umytí. Nejen okna budou zářit čistotou, rovněž se soustředíme na jejich rámy. Umíme si poradit s každým typem materiálu a podle toho zvolíme vhodné čistící prostředky. Do naší péče můžete bez obav svěřit okna plastová, dřevěná, kastlová a rovněž i hliníková.

Zajistíme i další úklidové služby

Současně vám můžeme vyčistit horizontální žaluzie, kde se drží poměrně prach a jsou špatně přístupné. Kromě mytí oken, žaluzií či topných těles nabízíme i vyčištění výloh a další úklidové služby, na kterých se můžeme dodatečně dohodnout. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim potřebám a požadavkům. Používáme čistící prostředky, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí.  

Vyčistíme a umyjeme okna a výlohy i silně znečištěná po řemeslnické nebo stavební práci, včetně malování

Postaráme se

  • okna v administrativních budovách

  • případně podle potřeby v jiných prostorách, včetně výloh v obchodech

 

Cena se odvíjí od náročnosti úklidu a velikosti prostor. Rozsah úklidu stanovujeme spolu se zákazníkem a dle domluvy může být rozšířen o neuvedené služby.

 

Dáváme přednost osobnímu setkání a prohlídce objektu před zpracováním cenového návrhu.

 

Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme.

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov a dalších firemních prostor. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, strojové čištění podlah, dodávku hygienického materiálu, čištění koberců a čalouněného nábytku, plošnou dezinfekci studenou mlhou a čištění přírodního kamene.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena