O nás

Kvalita je pro nás na první místě, hned po spokojeném zákazníkovi

Hledáte spolehlivého dodavatele se zkušenostmi v oblasti úklidových služeb? Můžete se obrátit na nás, rádi vyhovíme vašim potřebám.

Nabízíme komplexní úklidové služby v Brně

 

Jestli potřebujete vyřešit vaši situaci s úklidem, a nemůžete si vybrat z nepřeberného množství úklidových firem, máme pro vás dobrou zprávu. Přestaňte dál ztrácet čas hledáním a kontaktujte naši úklidovou společnost. Uklidíme podle potřeby všechny firemní, zdravotnické prostory, komerční a jiné nebytové objekty. Postaráme se také o úklid a čištění v open-space, administrativních budovách a dalších objektech velkého rozsahu. Zabýváme se komplexní dodávkou úklidových služeb a zajištěním hygienického materiálu. Díky moderní technologii a ekologickým přípravkům vykouzlíme čisté prostředí na každém místě.


Na nás se můžete spolehnout

Víme, že každý klient má jiné požadavky a potřeby. Jsme flexibilní a zvládneme zcela bezchybně provést jednorázové či pravidelné úklidy. Naši pracovníci jsou prověřováni a ručíme za jejich odvedenou práci. Dodržujeme zásady GDPR a jsme řádně pojištěni.

Co nás odlišuje

  • Důsledný výběr pracovníků

  • Řešení na míru potřebám zákazníka

  • Častý dohled nad svěřenými objekty

  • Transparentní komunikace se zákazníkem

  • Flexibilní přístup

A co od nás můžete očekávat? Především spolehlivost a kvalitně odvedenou práci. Umíme vytvořit čisté prostředí uvnitř podle vašeho přání. Rozhodně si poradíme i s viry a bakteriemi. Ty se totiž před naší dezinfekcí doslova třesou. Neváhejte a objednejte si nás. Na nás se totiž můžete plně spolehnout.

Raccoon v číslech

350+

Realizovaných zakázek

5/5

Počet hvězdiček hodnocení zákazníků na internetu

15 000+

Metrů čtverečních denně uklízené plochy

Ucelený systém kontroly kvality

Profesionální personál

Máme pojištění odpovědnosti do výše 5 mil. Kč

100% Garance spokojenosti

Jana, TLC Trainings and Languages, s.r.o.

"S firmou Raccoon - cleaning service jsme v naší společnosti velice spokojeni. Jedná se o úklid kancelářských prostor včetně mytí oken. Vykonávají precizní práci, vše dle dohody. Tým je velmi přátelský, loajální a profesionální."

Iveta, zástupkyně SVJ v Brně

“Děkujeme za čištění garážových stání v našem bytovém domě. Vše provedeno k naprosté spokojenosti, perfektní domluva a spolehlivost. Takhle čisto v garáži jsme neměli, ani když byl dům nový..."

Robert, ALPINA cestovní kancelář s.r.o.

"Po dlouhých peripetiích s jinými úklidovými firmami konečně jedna, která svojí práci dělá opravdu zodpovědně a pečlivě..."

Kyrylo, tenant in Brno

"The cleaning was of a high quality, the cleaner has come in a comfortable time and did a very good job. A big benefit is that he is speaking English and easy to understand. I definitely recommend this cleaning company."

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov a dalších firemních prostor. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, strojové čištění podlah, dodávku hygienického materiálu, čištění koberců a čalouněného nábytku, plošnou dezinfekci studenou mlhou a čištění přírodního kamene.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena