O nás

Kvalita je pro nás na první místě, hned po spokojeném zákazníkovi

Naše dynamicky se rozvíjející společnost nabízí komplexní služby v oblasti úklidu nebytových prostor včetně dodávky hygienického materiálu. Zabýváme se úklidem firem, kanceláří a dalších komerčních prostor v Brně a okolí.

I když je na trhu nespočet úklidových společností, málokterá dokáže zajistit kvalitu na vysoké úrovni. Proto jsme si řekli, že je třeba to změnit a dokázat zákazníkům, že to jde lépe. Dosahujeme toho zejména zkušenými pracovníky a uceleným systémem kontroly kvality, díky kterému máme neustále přehled o čistotě svěřeného objektu.

 

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a klademe co největší důraz na profesionalitu a spokojenost zákazníků. V naší společnosti najdete jistotu a vědomí, že se na nás můžete spolehnout. Díky sledování moderních trendů provedeme špičkový úklid, a to bez narušení vašeho soukromí.

Ucelený systém kontroly kvality

100% Garance spokojenosti

Máme pojištění odpovědnosti do výše 5 mil. Kč

Profesionální personál

Jana, TLC Trainings and Languages, s.r.o.

"S firmou Raccoon - cleaning service jsme v naší společnosti velice spokojeni. Jedná se o úklid kancelářských prostor včetně mytí oken. Vykonávají precizní práci, vše dle dohody. Tým je velmi přátelský, loajální a profesionální."

Iveta, zástupkyně SVJ v Brně

“Děkujeme za čištění garážových stání v našem bytovém domě. Vše provedeno k naprosté spokojenosti, perfektní domluva a spolehlivost. Takhle čisto v garáži jsme neměli, ani když byl dům nový..."

Robert, ALPINA cestovní kancelář s.r.o.

"Po dlouhých peripetiích s jinými úklidovými firmami konečně jedna, která svojí práci dělá opravdu zodpovědně a pečlivě..."

Kyrylo, tenant in Brno

"The cleaning was of a high quality, the cleaner has come in a comfortable time and did a very good job. A big benefit is that he is speaking English and easy to understand. I definitely recommend this cleaning company."

Najdete nás na:

Facebook hodocení
Google hodocení
seznam-firmy-vert.png

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Zajišťujeme pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov aj. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, dodávku hygienického materiálu a čištění koberců a čalouněného nábytku. Naše služby v současnosti poskytujeme pouze v Brně.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

info(zav)raclean.cz

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena