Vyhledat

Čisté pracovní prostředí vás zbaví stresu

Aktualizace: 10. lis 2020


Jak mnozí z nás vědí, všechny faktory pracovního prostředí mají vliv na zdraví, psychiku, pohodu a pracovní výkonnost člověka. Jsou to jak podmínky materiální, tak estetické a sociální.


Čisté pracovní prostředí má nezanedbatelný vliv na pracovní pohodu.

Málokdo si ale už uvědomuje, že i neuklizené pracovní prostředí nás udržuje v neustálé nervozitě, protože náš mozek tuto skutečnost prostě nedokáže ignorovat. Proč se celý den dívat na prach na monitorech, zvadlé květiny či špatně umyté hrnky od kávy? Abychom si udrželi pracovní výkonnost a soustředěnost, je potřeba pracovat v čistém a příjemném prostředí.


V dnešní době je profesionální úklid samozřejmostí, ale ne vždy je proveden kvalitně. Může to být způsobeno nesprávně nastavenou službou pravidelného úklidu nebo jednoduše řečeno špatnou úklidovou firmou.


Kvalitní provedený úklid přispívá k vyšší produktivitě vašich pracovníků.

Uvědomujeme si, že se liší firma od firmy. Záleží na počtu zaměstnanců, kancelářském vybavení, jaké povrchy převládají atd. Proto s vámi zástupci společnosti Raccoon - cleaning service projdou prostory, navrhnou typy a frekvence služeb a nabídnou řešení přímo vám na míru. Tím vytvoříme takové prostředí, kde se budou cítit dobře nejen vaši zaměstnanci, ale i vaši zákazníci a další lidé, kteří vás přijdou do firmy navštívit. Nabídku služeb pro firemní zákazníky naleznete na našich webových stránkách.

22 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov a dalších firemních prostor. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, strojové čištění podlah, dodávku hygienického materiálu, čištění koberců a čalouněného nábytku, plošnou dezinfekci studenou mlhou a čištění přírodního kamene.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena