Strojové čištění podlah

Některé části podlah jsou extrémně zatěžované a také se to odrazí na míře znečištění. Jejich důkladnou čistotu může zajistit pouze strojové čištění a vhodně zvolená úklidová chemie.

Co dokážeme vyčistit

Disponujeme kvalitní technikou, která je šetrná k různým druhům podlahových krytin. Podle potřeby zvolíme takové strojové čištění podlah, které bude danému povrchu odpovídat a rozhodně si poradíme i s hodně zašlou nečistotou. Tato služba je velmi výhodná pro rozlehlé plochy (např. halové prostory), jelikož podlaha tak bude důkladně vyčištěna v poměrně krátké době. Tím se přirozeně šetří nejen čas, ale rovněž náklady na čištění.

Rádi vyčistíme

 

  • Krytá garážová stání, kde zůstává poměrně dost nečistot od motorových vozidel.

  • Společenské prostory, pasáže a jiné plochy, které jsou mírně i velmi znečištěné.

  • Výrobní haly a různé sklady.

Své služby nabízíme firemním zákazníkům i společenstvím vlastníků. Strojové čištění tvrdých podlah patří mezi nejdůkladnější způsob mytí, a přitom je časově nenáročné. Strojové čištění podlah zajistí důkladné vyčištění podle vašich potřeb.

Cena se odvíjí od náročnosti úklidu a velikosti prostor. Rozsah úklidu stanovujeme spolu se zákazníkem a dle domluvy může být rozšířen o neuvedené služby.

Dáváme přednost osobnímu setkání a prohlídce objektu před zpracováním cenového návrhu.

Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme.

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov a dalších firemních prostor. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, strojové čištění podlah, dodávku hygienického materiálu, čištění koberců a čalouněného nábytku, plošnou dezinfekci studenou mlhou a čištění přírodního kamene.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena