Společné prostory a nákupní centra

První dojem nákupního centra závisí na jeho čistotě a standardech. Zákazníci preferují čistotu a lesklý vzhled, který je příjemný při trávení dlouhého času nákupy. Zároveň je ale složité udržovat takto vytížená místa.

Zatěžované části podlah mají zvýšenou míru znečištění. Jejich důkladnou čistotu může zajistit pouze strojové čištění a vhodně zvolená úklidová chemie. Vyčistíme i Vaše krytá garážová stání i sklady.

Šetříte čas
a peníze

Společně s vámi vytvoříme úklidový plán, který uspokojí vaše jedinečné potřeby. Využíváme moderní technologie a profesionální personál ke zlepšení efektivity a snížení časové náročnosti úklidu. Zákazníci preferují čistotu a lesklý vzhled, který zajišťuje příjemné prostředí při dlouhém nakupování – a tím vám zvýší zisk z vašeho podnikání

Každodenní čistota

Udržení čistoty v obchodních prostorech je základ úspěchu. Nabízíme každodenní pravidelnou údržbu, v rámci níž se postaráme o každou část vašich prostor. Ulehčíme vám starosti s personálem a odpovědnost za čistotu vezmeme na sebe. To vše dle vašich časových možností – zajistíme, aby byly vaše prostory uklizeny v časech s minimální návštěvností.

Lepší dojem

V dnešní době je nakupování v obchodních centrech spíše zážitkem než nutností. Z takového nakupování se stala volnočasová aktivita – lidé dokáží nakupováním strávit i celý den. Čistý vzhled je nezbytný pro zajištění příjemného zážitku z nákupu – a díky tomu se zákazníci budou rádi vracet a trávit nakupováním delší čas.

Údržba garážových stání

Vyčistíme vaše krytá garážová stání, kde se kumulují nečistoty od motorových vozidel.

Odstraníme veškeré odpadky a nečistoty, díky čemuž pomůžeme navodit pozitivní první dojem už od příjezdu do obchodního centra.

Zašlete nám poptávku