Dezinfekce vnitřních prostor

V současné době se bez dezinfekčních prostředků neobejde nikdo. Provádíme dezinfekci všech vnitřních prostorů s dlouhotrvajícím dezinfekčním účinkem.

Dezinfekce je nanášena ULV přístrojem metodou fogování. Přístroj vytváří studenou mlhu tvořenou mikroskopickými kapičkami dezinfekčního roztoku. Ty pronikají i do míst, kam by se dezinfekce nanášená běžným způsobem nedostala. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod dezinfekce povrchů.

 

Námi používaný dezinfekční roztok vytváří na povrchu polymerovou dezinfekční vrstvu, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy pod dobu až 21 dnů.

Bezpečnost

Námi užívaný dezinfekční prostředek je vhodný pro použití také ve školství, zdravotnictví, veřejné správě, rekreačním a ubytovacím zařízení, sportovní halách, veřejné dopravě, zemědělství a veterině a potravinářském průmyslu. Prostředek je nehořlavý, nepoškozuje materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly a nemá vedlejší účinky. Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní – včetně TBC, virucidní a mykobaktericidní účinky.

Doporučujeme

Před samotným nanášením dezinfekce je dobré provést běžný úklid, kdy je z povrchů odstraněný prach a jiné nečistoty. Dezinfekce pak dopadá přímo na povrch předmětů a dochází k tvorbě polymerové vrstvy. Tento úklid vám můžeme zajistit, nebo jej může provést váš stálý úklidový pracovník.

Dezinfekci můžeme provést

  • V administrativních budovách, kancelářích, sociální zařízení atd.

  • Ve školních, zdravotnických, sportovních či jiných zařízeních. 

  • Veřejná doprava může být během chvíle zcela bezpečná.

  • Obchody, haly, čekárny u lékaře, tělocvičny, zkrátka všechna potřebná místa, aby se všichni lidé cítili v bezpečí.

Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme.

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov a dalších firemních prostor. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, strojové čištění podlah, dodávku hygienického materiálu, čištění koberců a čalouněného nábytku, plošnou dezinfekci studenou mlhou a čištění přírodního kamene.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena