Dezinfekce vnitřních prostor

Dezinfekce je nanášena ULV přístrojem metodou fogování. Přístroj vytváří studenou mlhu tvořenou mikroskopickými kapičkami dezinfekčního roztoku. Ty pronikají i do míst, kam by se dezinfekce nanášená běžným způsobem nedostala. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod dezinfekce povrchů.

 

Námi používaný dezinfekční roztok vytváří na povrchu polymerovou dezinfekční vrstvu, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy (až 21 dnů).

 

Kde dezinfikujeme

  • kanceláře

  • administrativní budovy

  • školy

  • obchody

  • bytové domy

  • čekárny u lékaře

  • fitcentra, tělocvičny atd.

Bezpečnost

Námi užívaný dezinfekční prostředek je vhodný pro použití také ve školství, zdravotnictví, veřejné správě, rekreačním a ubytovacím zařízení, sportovní halách, veřejné dopravě, zemědělství a veterině a potravinářském průmyslu. Prostředek je nehořlavý, nepoškozuje materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly a nemá vedlejší účinky. Eliminuje široké spektrum mikroorganismů, má baktericidní – včetně TBC, virucidní a mykobaktericidní účinky.

Na co si raději dát pozor

ELEKTRONIKA A PAPÍR

 

Vzhledem k tomu, že se dezinfekční roztok skládá převážně z vody, není jeho kontakt s elektronikou plně žádoucí. I když pracujeme s mlhou složenou z mikroskopických částeček, mohlo by dojít ke zkratu a poškození zařízení. Před aplikací je vhodné elektronická zařízení a jejich příslušenství přikrýt, nebo schovat. Stejně tak doporučujeme schovat dokumenty a jiné papírové předměty.

 

KOŽENÉ SEDACÍ SOUPRAVY A CITLIVÉ MATERIÁLY

 

Pro váš i náš klid doporučujeme před nanášením dezinfekce kožený nábytek zakrýt. Stejně tak je vhodné přikrýt další citlivé materiály, jako je přírodní kámen, nábytek z exotického dřeva atd.

 

POŽÁRNÍ ČIDLA A KLIMATIZACE

 

Vytvořená mlha může způsobit sepnutí hlásičů požáru a sprinklerů. Před použitím je nutné požární zařízení vypnout. Vhodné je také vypnutí klimatizace a vzduchotechniky. Docházelo by poté k odsávání vytvořené mlhy a zvýšení spotřeby dezinfekčního roztoku.

Doporučujeme

Před samotným nanášením dezinfekce je dobré provést běžný úklid, kdy je z povrchů odstraněný prach a jiné nečistoty. Dezinfekce pak dopadá přímo na povrch předmětů a dochází k tvorbě polymerové vrstvy. Tento úklid vám můžeme zajistit, nebo jej může provést váš stálý úklidový pracovník.

Zašlete nám žádost o nezávaznou nabídku a my se vám co nejdříve ozveme.

CO DĚLÁME

SPOLEČNOST

Zajišťujeme pravidelný a jednorázový úklid firem, kanceláří, administrativních budov aj. Kromě úklidu nabízíme služby mytí oken, dodávku hygienického materiálu a čištění koberců a čalouněného nábytku. Naše služby v současnosti poskytujeme pouze v Brně.

Raccoon - cleaning service s.r.o.

IČ: 07094035

DIČ: CZ07094035

Sídlo: Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Spisová značka: C 106123 vedená u Krajského soudu v Brně

JSME PRO VÁS

Pondělí - Pátek

8:00 – 17:00

+420 724 269 108

info(zav)raclean.cz

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh

Copyright © 2020 Raccoon - cleaning service s.r.o. | Všechna práva vyhrazena