Údržba budov

Hodinový manžel nemusí být pouze jen pro domácnosti. Řízení firmy samo o sobě přináší spoustu překážek. Drobné opravy a údržba budov jsou obvykle na posledním místě.
Problém posléze nastává, když se z malé nepříjemnosti stane velký zádrhel. Takový zádrhel může firmu stát spoustu peněz, a to nejen v ušlém zisku.

Na takové práce si nemusíte hledat nové zaměstnance a trápit se se zaškolováním. Stačí pouze využít našich služeb.

Drobné instalaterské práce

Poradíme si s drobnými instalatérskými pracemi, jako jsou kapající kohoutky, oprava WC a splachování, Geberit, výměna vodovodních baterií, sifonů, ventilů, čištění ucpaných odtoků, silikonování, sprchové kouty, vany a další.
Naši odborníci nemají problém ani s montáží a opravou vypínačů, zásuvek a svítidel. Zároveň vám provedou i revizi, která ochrání váš podnik před zbytečnými problémy.

Zednické opravy

Provádíme menší zednické opravy, instalace sádrokartonu a malířské práce. Nemusíte tedy hledat nikde jinde, my se vám o vše postaráme – tím zároveň šetříme váš čas i peníze.

Interiérové služby

Chceme vám usnadnit podnikání ve všech směrech, a proto provádíme i pokládku koberců a plovoucích podlah. Nemusíte tedy čekat na nikoho dalšího – stačí se poradit s našimi odborníky. Ti vám totiž v mezičase opraví i klimatizaci. Pokud při prohlídce zjistíme, že oprava je nad naše síly, zajistíme odborníka, který se specializuje i na složitější problémy.

Zámečnické práce

Naše zámečnické služby zahrnují všechny drobné opravy, které každý podnik potřebuje.
Umíme si poradit i se seřízením oken a dveří. Pravidelná výměna zámků pro nás není překážkou a zvládneme i výměnu vložek, klik a kování.

Zašlete nám poptávku