Finanční instituce

Bankovní a finanční instituce mají řadu jedinečných čisticích potřeb, které vyžadují vyšší stupeň služeb.

Většina institucí sídlí v luxusních budovách s podlahami z přírodního kamene. Pokud tyto podlahy nejsou pravidelně a pečlivě udržovány a řádně ošetřeny, časem se začne na povrchu kamene usazovat špína a kámen začne ztrácet na kvalitě. Špína zalézá do povrchových pórů a je téměř nemožné ji odstranit pouhým vytřením. Po našem hloubkovém strojním čištění bude kámen opět zářit. Díky následnému leštění a impregnaci si kámen ponechá výsledný vzhled po dlouhou dobu.

Šetříte čas
a peníze

Úklid kanceláří může vašim zaměstnancům přidat další produktivní hodiny, které by jinak promrhali rozptylováním se nad neuklizeným pracovním prostředím. Takto získaný čas mohou věnovat práci na důležitých úkolech. Tím, že na pravidelný úklid najmete profesionální úklidovou společnost, umožníte svým pracovníkům pracovat efektivněji a jednodušeji plnit stanovené úkoly. Ušetřený čas vám také sníží náklady. Nebudete muset svým zaměstnancům platit přesčasy nebo najímat další zaměstnance.

Čistota je základ krásného vzhledu

Ve finančních institucích bývá zavedený přísný dress code. Bohužel to samé často neplatí pro vzhled kanceláří. Pokud se o budovu, ve které sídlíte, nestaráte dobře, proč by si vaši zákazníci měli myslet, že se o jejich peníze postaráte lépe? Získejte důvěru svých zákazníků díky honosnému vzhledu vašich prostor

Bezpečnostní standardy oceněné nejen našimi klienty

Na zajištění bezpečnosti peněz klientů se vynaloží spoustu prostředků, ale na ochranu samotných klientů a zaměstnanců je mnohdy kladen menší důraz. Chraňte své zaměstnance a klienty před šířením bakterií ve vašem zařízení pomocí našich úklidových služeb. Specializujeme se na čištění a dezinfekci těchto typů zařízení. Čisté, bezpečné a zdravé prostředí ocení všichni.

Prezentujte svoji firmu hezky čistou

První dojem je nejdůležitější, protože během této krátké doby se zákazník může okamžitě rozhodnout, zda chce či nechce s danou institucí spolupracovat – a to vše pouze díky prvnímu dojmu. Uklizené a čisté pracovní prostředí dokáže na zákazníky vytvořit pozitivní první dojem a zvýšit pravděpodobnost opakované návštěvy

Zašlete nám poptávku