Ostraha objektů

Zajišťujeme komplexní řešení bezpečnosti. Mějte přehled o vašem majetku a dopřejte zaměstnancům pocit jistoty. Působíme po celé České republice a věříme v sílu týmové spolupráce. Protože naše vybavení zahrnuje čtyřkolky, segwaye, stany, ploty, vysílačky a mnoho dalších zařízení, jsme připraveni i na ty nejnáročnější klienty.

Služby na klíč

Kompletní logistika, požární dozor, zdravotnická asistence a veškerá potřebná legislativní dokumentace. Přizpůsobení se na míru a všestranná podpora včetně například fyzické ochrany se psem. Propracovaný systém a kvalitní bezpečnostní služby rozvíjíme na základě hodnot, které velmi ctíme.

Zkušenosti, píle a odbornost

Opřete se o téměř 20 let zkušeností, špičkově proškolený tým a pokročilé technologie. Pochůzkové systémy, elektronické strážní knihy, kamery nebo například online dohled zajistí maximální bezpečí a přehled o všem, na čem vám záleží. Každý pracovník absolvuje pravidelná školení, aby byl vždy připraven poskytnout bezpečnostní služby v nadstandardní kvalitě. Takové, která je zaručena certifikacemi ISO.

Event security

Flexibilita je jedním z našich základních pilířů. Díky tomu se dokážeme přizpůsobit individuálním podmínkám každé akce. Jasně stanovené způsoby komunikace se záchrannými složkami i klienty a principy spolupráce týmu nám umožňují docílit maximální spolehlivosti a špičkových výsledků. Naše výjimečné technické zázemí se často vyrovnává profesionálním bezpečnostním složkám. Působíme na sportovních, společenských, kulturních, klubových a speciálních akcích.

Spolupráce s policií ČR

V případě mimořádných události jsme schopni zaručit rychlý a spolehlivý zásah, a to ve vnitřních i vnějších prostorách. Spolupracujeme se složkami IZS a do jejich příjezdu se staráme o zajištění místa. Dodržujeme režimová opatření stanovená objednavatelem pro daný objekt. Každou akci doprovází znalost a ochrana prvků elektrické, zabezpečovací a protipožární signalizace a poznatky o ovládacích prvcích EZS a EPS.

Zašlete nám poptávku