Realizace
a údržba zeleně

Nejen, že zeleň vypadá krásně, ale také nám prospívá mnoha způsoby. My se jí na oplátku můžeme odvděčit nepřetržitou a kvalitní péčí.

Údržba zahrnuje především úpravu trávníků, vysázených stromů, květin, živých plotů apod. Tuto službu poskytujeme během celého roku, jelikož o zeleň je nutné pečovat v kterémkoliv ročním období.

Realizace zahrad na klíč

Ke každé realizaci zahrady, firemní nebo veřejné zeleně přistupujeme individuálně.
Každou zakázku konzultujeme přímo na místě budoucí realizace, abychom se co nejlépe seznámili s možnostmi prostoru a přáními a požadavky zákazníka. Nabízíme vám jak
rekultivaci zahrady, tak i kompletní realizaci na klíč.
Nejdříve se vždy pečlivě seznámíme s prostorem a celý postup realizace s vámi důkladně prodiskutujeme. Držíme se striktně požadavků a přání klienta, ale v případě zájmu vám rádi poradíme a navrhneme možná řešení.
Postaráme se o všechny práce související s realizací – a po jejich skončení vám předáme hotové dílo.

Realizace předzahrádek

U rodinných domů bývá předzahrádka místem, které je zpravidla jako první na očích nejen lidem, kteří nás přijdou navštívit, ale také všem kolemjdoucím. Tento malý prostor u našeho domu je v podstatě vizitkou, která o nás může lidem okolo říct mnohé.
Předzahrádky bývají často upraveny jako ozdobné zahrady, neboť jejich hlavním úkolem je reprezentovat a podtrhovat vzhled domu, u něhož se nachází.
Přijít s jednoduchým, avšak zajímavým řešením tohoto nevelkého prostoru však může být pro mnoho lidí velmi složitým úkolem, který je pro nás denním chlebem. 

Střešní zahrady
a zelené střechy

Rostliny promění váš balkon, terasu nebo střešní zahradu v zelenou a kvetoucí oázu klidu a pohodlí.
Kvůli čemu jsou zelené střechy tak žádané? Je opravdu mnoho důvodů, proč mít na své střeše zeleň – tepelná i zvuková izolace, lepší mikroklima nebo místo pro odpočínek. To platí jak pro rodinné domy, tak i třeba pro budovu, ve které sídlí vaše firma.
Dům i zahrada, obojí pěkně v jednom – je to moderní a trendy se vším všudy.

Realizace suchých zídek

Pokud jste si vysnili krásnou kamennou zídku připomínající středomořskou atmosféru na vaší zahradě nebo máte v úmyslu přenést kus opravdové přírody blíže k sobě, můžeme to zařídit. Obohatíme vaši zahradu o působivý a dlouhotrvající prvek. Abyste byli s výsledkem spokojeni, je důležité dodržet přesný postup.
Dobrou volbou je svěřit svoji představu zkušenému zahradnímu designérovi, který ji přetvoří ve skutečnost, a vy se můžete bez námahy těšit na výsledek.
Suché kamenné zídky nevyžadují použití pojiva, ale o to důležitější je dbát na správné navrstvení kamenů, aby do sebe dobře zapadly. Důležité je také nepodcenit výběr kamene,
aby splnil daný účel.

Zahradní architektura

Zahradní architektura dbá na to, aby zahrada nepostrádala funkční hodnoty a zároveň působila jako příjemný estetický celek. Cílem je tedy zkrášlení prostoru zahrady
nejrůznějšími architektonickými prvky, které ji ozvláštní a vytvoří z ní unikátní místo pro odpočinek těla i duše.
Na základě našich dlouholetých zkušeností vám rádi připravíme projekt zahradní úpravy o jakékoliv velikosti, který s ohledem na harmonii s okolím co nejvíce propojí vaše bydlení se zelení.
Zabýváme se návrhy a realizacemi výstavby všech zahradních typů, od založení nových zahrad nebo obnovy stávajících, přes firemní objekty až po veřejná prostranství. Provádíme veškeré práce k vytvoření díla dle vašich individuálních přání a požadavků.
K pracím využíváme kvalitní materiál a moderní techniku, abychom docílili vaší maximální spokojenosti s hotovým dílem.

Zašlete nám poptávku