Jak vybrat správnou úklidovou firmu pro vaši společnost?

Úklid kanceláří

Nezáleží na místě, kde vaše práce probíhá. Ať už je to administrativní budova, kanceláře, sklad nebo továrna, čistota je nezbytná pro každé bezpečné a ziskové prostředí.

 

Pokud jde o vaše místo podnikání, chcete úklidovou firmu, která je spolehlivá a důvěryhodná. Zatímco každá úklidová společnost může tvrdit, že tyto kvality podporuje, existuje několik faktorů, které je třeba u ní hledat. Pokud tyto kvality společnost deklaruje, měla by je také dodržovat.

Zkušenosti

Když se rozhodujete, kterou profesionální úklidovou společnost využít, jsou důležité její zkušenosti. Procedury potřebné k úklidu kanceláří a administrativních budov mohou být odlišné například od požadavků kladených v průmyslových objektech, staveništích, restauracích nebo v ordinacích. Každé komerční prostředí vyžaduje své specifické postupy.

Zkušená úklidová společnost má také zkušené řídící personál. Zkušení manažeři jsou nezbytní pro dohled nad úklidovými pracovníky a také pro optimální nastavení a řešení požadavků klientů. Jestliže máte jakékoliv obavy nebo konkrétní požadavky, chcete, aby byly vyřešeny včas a efektivně.

Lidé

Důležité je také zvážit postupy náboru profesionální úklidové společnosti. Měli byste se zeptat vedoucích pracovníků společnosti, jestli prověřují žadatele o práci, a to především, jestli mají čistý trestní rejstřík. Málokterá společnost nabízí kromě prověření trestního rejstříku také prověření žadatelů v dalších rejstřících. Úklidová společnost Raccoon – cleaning service prověřuje nové zaměstnance také na příklad v následujících registrech – Centrální evidence exekutorů, Osoby hledané Policií ČR, Insolvenční rejstřík, Evidence dlužníků u některých ZP atd.

Zeptejte se manažera společnosti na reference. Je to nejefektivnější způsob, jak zjistit, zda poskytují kvalitní práci před tím, než je pozvete na své pracoviště. Jsou majitelé podniků spokojeni s jejich prací? Jakým způsobem řeší případné nedostatky a připomínky?

 

Důležitou roli při výběru úklidové společnosti hraje její profesionalita.

Nabízené služby

Nabízí společnost, kterou plánujete najmout pro provádění úklidu, služby odpovídající vašim potřebám? Profesionální společnost specializující se na úklid pracovního prostředí přesně takového, jako máte vy, by vám měla poskytnout právě takové služby, které odpovídají vašemu pracovnímu prostředí, včetně péče o podlahu, postavební úklid a mytí oken.

Spolehlivost a flexibilita

Zavedli jste funkční úklidový program a všechno probíhá podle plánu, ale co se stane, když na pracovišti vznikne incident, který je mimo vaše obvyklé potřeby? Poskytuje vaše úklidová společnost specializované čištění nebo havarijní úklidovou službu, které vyřeší nastalou situaci podle potřeby? Společnost, která se zabývá profesionálním úklidem a nabízí tyto služby, vám pomůže mnohem rychleji vrátit věci do zajetých kolejí.

Opatření pro kontrolu kvality

Velice důležitým aspektem při výběru úklidové společnosti je systém kontroly kvality. Koneckonců, málo koho potěší, když přijde na pracoviště a najde místa, která pracovníci úklidu vynechali a zanechali je v nepořádku. Věnovat pozornost detailům je důležité kvůli zdraví a bezpečnosti zaměstnanců, a také protože čisté prostředí pozitivně působí na vaše zákazníky. Správná úklidová společnost by měla mít zavedené systémy kontroly kvality, které udělají ze spokojenosti zákazníků nejvyšší prioritu.

Transparentní nabídka a fakturace

Samozřejmostí je, že si budete vybírat úklidovou společnost, které můžete důvěřovat. Nic nevyžaduje důvěru víc než práce s penězi, ať už se jedná o férovou nabídku nebo korektní fakturaci. Každý chce za své peníze dostat odpovídající služby. Vybírejte společnost, která nabízí nabídky bez závazků a také podle toho, kolik času věnuje otázkám vašich potřeb a nabízí adekvátní řešení. Správná společnost zajistí transparentnost při řešení vašich otázek a starostí.

Některé společnosti nabízejí své služby za velice atraktivní cenu. Je třeba si uvědomit, že nízká cena má nějaký důvod a je velice pravděpodobné, že za vaše peníze nedostanete adekvátní služby. Naproti tomu jsou takové společnosti, které nabízí sice kvalitní služby, ale za přemrštěné ceny. Proto je dobré vybrat takovou úklidovou společnost, která nabízí vynikající služby, ale za přijatelnou cenu.

Úklidová společnost Raccoon – cleaning service nabízí profesionální úklidové služby v Brně a okolí. Jejím hlavním cílem je maximální spokojenost klienta po všech stránkách. Nejenom, že dbá na přísnou kontrolu kvality, ale také na prověřené zaměstnance a spolehlivost. Kliknutím na následující odkaz se dozvíte více informací o nabízených službách pro komerční objekty.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email