Nechte dřinu strojům – budoucnost úklidu je v robotických vysavačích

Robotická ruka

S domácím robotickým vysavačem jste se jistě již někdy setkali a možná máte některý z těchto přístrojů i doma. Tito chytří pomocníci dokážou pravidelně vysávat váš domov a šetřit vám tak nezanedbatelné množství času. Není divu, že se robotické vysavače stále více uplatňují i ve firmách, zdravotnických zařízeních, úřadech či restauracích – prostorách, kde denně projde mnoho lidí a nároky na uklízení jsou zde mnohem vyšší. V těchto prostorách ovšem domácí robotický vysavač nestačí, je to úkol pro jeho většího brášku, průmyslový robotický vysavač, vybavený pokročilou umělou inteligencí, velkoobjemovou nádobou na nečistoty a vysokou kapacitu baterie, která mu na jedno nabití dovolí uklidit až 1500 m2 plochy.

Robotický vysavač

Domácí robotický vysavač v rozlehlých prostorách neobstojí

Proč si pořídit průmyslový robotický vysavač?

Čistota ve vaší firmě je jedním z prvních signálů, které vaši potenciální klienti vnímají. Pravděpodobně málokdo by byl ochoten spolupracovat s firmou, kde jsou špinavé koberce a kde to nehezky zavání. Velmi důležitým argumentem jsou i zdravotní důvody – v čistém a uklizeném prostředí jsou zaměstnanci mnohem méně nemocní, netrpí alergiemi a jsou mnohem produktivnější. Udržet čistotu v prostředí, kde denně projdou stovky lidí ovšem není vůbec jednoduché.

Velká konferenční místnost

Ideálním místem pro robotického pracovníka jsou méně členité prostory

Průmyslový robotický vysavač udrží vaši firmu v čistotě

Pro automatický vysavač není dokonalý úklid žádný problém. Dokáže pracovat kdykoli, je svědomitý a vždy splní zadané příkazy. Můžete jej nechat pracovat celou noc či o víkendu, aniž byste mu museli platit. Díky vysokému sacímu výkonu a umělé inteligenci, která se umí dokonale orientovat v prostoru, je průmyslový robotický vysavač vysoce efektivní a dokáže udržovat vaši firmu v dokonalé čistotě, která je vaší vizitkou pro potenciální zákazníky – rozhodně ji proto nepodceňujte.

Úklidový robot

Robotické vysavače se posunuli dál než si myslíte

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email