Pravidelný úklid kanceláří zvedne zisk vaší firmy

Notebook Finance

V práci trávíte často i více než 8 hodin denně, je proto velmi důležité, aby byla vaše pracovní kancelář čistá a uklizená. V neuklizené kanceláři či administrativní budově se totiž hromadí prach, který je zdrojem potravy pro nejrůznější roztoče a podobnou havěť, které ve svém pracovním prostředí zcela jistě nechcete, stejně jako spory plísní a nejrůznější alergeny.

Administrativní budova

Pobyt v neuklizené kanceláři zhoršuje zdraví a zvyšuje nemocnost zaměstnanců

Absence pravidelného úklidu v kancelářích způsobuje takzvaný „syndrom nemocných budov“ – stav, kdy lidé, pobývající několik hodin denně v administrativních budovách, kde vzduchem nekontrolovatelně víří prach, exkrementy roztočů a nejrůznější pyly, trpí ve větší míře různými alergiemi, bolestmi hlavy a sníženou imunitou, která se projeví zvýšenou nemocností a nižší produktivitou práce. Neuklizená kancelář navíc po několika dnech začne nepříjemně zapáchat. A přestože možná při delším pobytu tento zápach již nevnímáte, klient, který vás navštíví jej pozná okamžitě a příliš dobrý obrázek si o vaší firmě neudělá. Řekněte sami – kdo by chtěl spolupracovat s firmou, kde to nelibě páchne?

Nemocná žena

Podpořte zdraví pracovníků důsledným úklidem firemních prostor

Uklizená kancelář je vizitkou vaší firmy

Říká se, že nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem na svého zákazníka. A čistá, uklizená kancelář je ideální příležitostí, jak toho dosáhnout. Celkový vzhled vaší kanceláře bude dost možná určujícím faktorem toho, jak budou klienti, zákazníci nebo partneři vnímat vaši firmu a zdali se rozhodnou vám zadat zakázku. Ať už jste majitel nebo zaměstnanec, na vzhledu a čistotě vaší kanceláře by vám rozhodně mělo záležet, jelikož to může značným způsobem zvednout váš zisk. Pokud je vaše kancelář čistá a voňavá, naznačuje to, že jste disciplinovaní a že si vážíte své image i názoru vašich klientů na vás.

Úspěšná podnikatelka

Úspěch v podnikání se skládá z mnoha faktorů – dokonce i z uklizené kanceláře

 

 

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email