Proč zvolit plošnou dezinfekci prostor?

Plošná desinfekce prostor

Čistota na pracovišti nebo místech, kde se pohybujete, je vždy zásadní pro vaše zdraví. V současné době se vyplatí popřemýšlet ještě o efektivní dezinfekci.

Muž provádí dezinfekci studenou mlhou.

Účinná a efektivní dezinfekce

Dá se říci, že v dnešní době se jedná o velmi diskutované téma. Kolem nás se šíří celkem vysoká čísla lidí, která se potýkají s onemocněním COVID-19. V podstatě se neustále zvyšují nároky na různou ochranu obyvatel, která začíná nošením roušek, důkladným mytí rukou a jejich následnou dezinfekcí. Tu nalezneme na všech místech, kde je jen možné ji umístit. To je všechno v pořádku, ale přemýšleli jste o tom, že je třeba ochránit i například vnitřní prostory, ve kterých se pohybujete. Případně pracoviště, kde vaši zaměstnanci musí vykonávat pracovní náplň, jelikož z domova se tato činnost dělat nedá? Máme tady skvělé řešení, které nezabere mnoho času a účinná dezinfekce pronikne do všech míst na pracovišti. Zaměstnanci se tak budou cítit daleko lépe a především bezpečně.

Dezinfikujeme efektivně a plošně

Optimální ochranou je dezinfekce firemních prostor, která se provádí fogováním. Samozřejmě tato metoda se může použít kdekoliv jinde i v domácnosti, školách, zdravotnických zařízením, v dopravních prostředcích a podobně. Zkrátka se dá provést všude podle vašich potřeb a požadavků. Naše úklidová společnost má s touto metodou bohaté zkušenosti a rovněž odpovídající techniku.

Proč zrovna fogování?

  • Jedná se o velmi účinnou metodu, díky níž dezinfekce pronikne do všech míst.
  • Plošnou dezinfekci provádíme formou studené mlhy.
  • Nanášený roztok se dostane do takových míst, která jsou nepřístupná, čímž skutečně efektivně bude působit v celkovém prostoru.
  • Na povrchu se vytváří polymerová vrstva, která dokáže být aktivní až 21 dní.
  • Jedná se skutečně o mimořádnou účinnost dezinfekce, která je rovněž velmi šetrná k zasaženým povrchům.
  • Aplikační prostředek je nehořlavý, nemá žádné vedlejší účinky na zdraví, nepoškozuje žádný materiál.
  • Poradí si se širokým spektrem mikroorganismů.
  • Ničí tak efektivně viry, včetně současného koronaviru, dále všechny bakterie, kvasinky, ale i plísně.

Naše společnost nabízí kompletní úklidové práce a do této nabídky spadá i dezinfekce prostorů podle potřeby. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email